Навоий бўлими ходимлари Маърифат соатларида иштирок этмоқдалар
Ўзбекистон Республикаси Президенти Администрацияси Раҳбари ҳузурида 2020 йил 23 октябрда бўлиб ўтган йиғилишнинг 7-сон баённомаси 10-банди ижросини таъминлаш мақсадида Сиёсий (маърифат) соатлари ҳар хафта ўтказилиб келинмоқда.
Сиёсий (маърифат) соатлари бугунги куннинг энг муҳим ва долзарб мавзуларига бағишланганлигини инобатга олиб, Фанлар академияси Навоий бўлими ходимлари Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Давлат хизматини ривожлантириш агентлигининг Youtube канали орқали эфирга узатилган лавҳаларни мунтазам равишда онлайн тарзда кузатиб бориб, ўзаро муҳокама қилиб келмоқдалар.

Сотрудники Навоийского отделения участвуют в Часах просвещения
В целях обеспечения исполнения пункта 10 протокола № 7 заседания Совета при Главе Администрации Президента Республики Узбекистан от 23 октября 2020 года, для повышения правовой грамотности и духовно-просветительной работы еженедельно проводятся часы политического просвещения.
Принимая во внимание, что часы политического просвещения посвящены наиболее важным и актуальным темам сегодняшнего дня, сотрудники Навоийского отделения Академии наук регулярно отслеживают и обсуждают видеосюжеты, транслируемые в режиме онлайн на YouTube канале Агентства развития государственной службы при Президенте Республики Узбекистан.